Cybex By Marecl Wanders ‘Ebeveyn Koleksiyonu’

0
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2016 YASAM
cybex_parents_collection_1

Cybex, dünyaca ünlü iç dekorasyon ustası ve mobilya tasarımcısı Marcel Wanders ile birlikte özel bir koleksiyona imza attı. Bebek ve çocuk gereçleri üreticisi, kendi markası Moooi ile harika işler çıkaran Wanders ile ortak çalışmasının ürünü olan koleksiyona ‘Parents’ (Ebeveynler) adını verdi.

Parents Collection, çocuklara hitap eden son derece şık, seçkin ancak bir o kadar da renkli ve eğlenceli parçalardan oluşuyor. Yeni koleksiyonda mama sandalyesi, beşik, bebek hoppalası, el kuklaları ve markanın Hausschwein adını verdiği, sanatsal tasarımı ile dikkat çeken özel ve fonksiyonel oyuncak yer alıyor.

Hausschwein, burun kısmı çıkarılabilen, domuz şeklinde bir oyuncak. Çocukların binmeyi sevdiği at şeklindeki oyuncaklardan tasarımı ve fonksiyonelliği ile ayrılıyor. Hausschwein, harika bir oyun arkadaşı olmasının yanı sıra, oyuncakların saklanabileceği bir sandık ya da çiçeklerle süslenebilecek bir dekorasyon ögesi olarak da değerlendirilebiliyor.

Koleksiyonun ilk parçası olan Hausschwein temmuz ayında satışa sunuldu. Diğer parçalar içinse Ocak 2017’yi beklememiz gerekiyor.

cybex_parents_collection_2 cybex_parents_collection_3 cybex_parents_collection_4 cybex_parents_collection_5