Mores Petitpierre Karbon Fiber Çocuk Bisikleti

0
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2016 YASAM
mores-petitpierre-carbon-fiber-bike-for-kids3

Eğer siz de çocuğu için en iyisini isteyen,  çocuğunun en iyisini hak ettiğini düşünen ebeveynlerdenseniz, Mores tarafından üretilen bisiklet Petitpierre’e mutlaka göz atmalısınız. Yalnızca 3 kilogramlık ağırlığı ile piyasadaki en hafif denge bisikleti olan Petitpierre, yenilikçi teknoloji ve tasarımın ürünü karbon fiber şasesiyle dikkat çekiyor.

Düşük bir denge merkezine sahip olan bisikleti 1.5 yaşından büyük çocuklar rahatlıkla kullanabiliyor. Daha net rakamlarla belirtmek gerekirse; Petitpierre, boyu 86 ila 116 cm arasında olan tüm çocukların kolayca kullanabileceği bir bisiklet. Daha uzun boylu çocuklar da sağlam yapısı ve ayarlanabilir sele ve gidonu sayesinde bisikleti daha uzun bir süre gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Ayarlanabilir sele ve gidonun yanı sıra şasi içinden geçen fren sistemi de güvenli ve rahat bir sürüş sağlıyor.

Pembe, beyaz ve siyah/altın sarısı olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan Mores Petitpierre’in satış fiyatı 1,499 Euro.

1-mores-petitpierre-carbon-fiber-running-bike 2-mores-petitpierre-carbon-fiber-running-bike 3-mores-petitpierre-carbon-fiber-running-bike