Renkli Rüyalar İçin: Circu Bun Van Bed

0
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2016 YASAM
VW-Bun-Van-Bed-8

Çocukken hiç araba şeklinde bir yatağınız olsun istediniz mi? Peki ya hiç Volkswagen’in efsanevi minibüslerinden birine sahip olmayı düşlediniz mi? Circu Bun Van Bed ile artık ikisi de mümkün. En azından çocuğunuz için.

Portekizli mobilya üreticisi Circu’nun ürettiği Bun Van yatak, VW Camper’ın harika bir kopyası. Gerçek bir Camper’dan bir farkı olmayan yatağın tek eksiği, sürülemiyor olması. Karbon fiber ve krom gövdeye sahip olan yatağın içinde çeşitli depolama alanları, çekmeceler, bir televizyon ünitesi, çalışma alanı, mini bar ve kanepe bulunuyor. Bun Van’ın oda içinde oda olduğunu söylersek abartmış olmayız.

Sipariş üzerine üretilen Circu Bun Van Bed’in fiyatı hakkında bir açıklama yapılmış değil. Daha fazla bilgi için Circu ile iletişime geçebilirsiniz.

VW-Bun-Van-Bed-9 VW-Bun-Van-Bed-2

Circu Bun Van Bed

Have

you ever dreamed about turning an iconic VW camper to your new bedroom? That’s exactly what happens with the Circu Bun Van. Portugal-based company called Circu makes a bed that lets your child sleep in a VW camper van, an iconic symbol of freedom and adventure on the road, every night.

The van is a limited edition, produced from fibreglass and chrome, finished with palisander wood veneer inside and comes with the actual bed, multiple storage compartments, a TV, a ‘secretary’, a mini bar and a sofa. So essentially a room within a room. And looking every bit the original van, you just can’t drive this off anywhere.

The Circu Bun Van Bed is made-to-order. No pricing is listed, but you can inquire directly from Circu.